Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Seperatör ve Oluklu Levhalar

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
15 cm Yuvarlak Seperatör
KDV HARİÇ1,50 TL

AYRINTILAR
15 cm Yuvarlak Seperatör

Seperatör olarak adlandırılan bu ürün, 15 cm çapında 2 adet kraft ve 1 adet saman kağıt malzeme bir araya getirilerek üretilen yuvarlak bir ara kartondur.  ..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Seperatör ve Oluklu Levhalar fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Seperatör ve Oluklu Levhalar kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Seperatör ve Oluklu Levhalar içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Seperatör ve Oluklu Levhalar ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Seperatör ve Oluklu Levhalar kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Seperatör ve Oluklu Levhalar ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.