Karton Koli Kutu ve Ambalaj Malzemeleri Hızlı teslimat
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Klasör Koli

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
41x34x29,5 cm Plastik Klasör Arşiv Kutusu
KDV HARİÇ195,00 TL

AYRINTILAR
41x34x29,5 cm Plastik Klasör Arşiv Kutusu

41 x 34 x 29,5 cm evrak ve arşiv saklama için kullanabileceğiniz BİBOX plastik kutu, açık hava ve atmosferik şartlardan etkilenmez. Plastik kutumuz su ile temas edebilir hatta deterjanla yıkanabilir. BİBOX® plastik kutu, içerisine 5 adet geniş ..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Klasör Koli fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Klasör Koli kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Klasör Koli içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Klasör Koli ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Klasör Koli kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Klasör Koli ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.