Karton Koli Kutu ve Ambalaj Malzemeleri Hızlı Teslimat
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Buzdolabı Kolisi

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
49x39x19 cm Strafor Köpük Kutu Et ve Balık Kolisi 10 Kg
KDV HARİÇ154,00 TL

AYRINTILAR
49x39x19 cm Strafor Köpük Kutu Et ve Balık Kolisi 10 Kg

Strafor köpük kutu et ve balık kolisi, ürünlerinizin bir süre boyunca olduğu gibi bozulmadan saklanması amacıyla kullanılır. Dış Ölçüler: 49 x 39 x 19 cm (BoyxEnxYükseklik). İç Ölçüler: 44 x 32 x 14 cm  (Boy x En x Yükseklik).Not: Strafor köpü..

50x40x26 cm Strafor Köpük Kutu Et ve Balık Kolisi 15 Kg
KDV HARİÇ165,00 TL

AYRINTILAR
50x40x26 cm Strafor Köpük Kutu Et ve Balık Kolisi 15 Kg

Strafor köpük kutu et ve balık kolisi, ürünlerinizin bir süre boyunca olduğu gibi bozulmadan saklanması amacıyla kullanılır.Dış Ölçüler: 50 x 40 x 26 cm (Boy x En x Yükseklik).İç Ölçüler: 45 x 36 x 21 cm  (Boy x En x Yükseklik).Not: Strafor köpü..

55x42x29 cm Strafor Köpük Kutu Et ve Balık Kolisi 20 Kg
KDV HARİÇ290,00 TL

AYRINTILAR
55x42x29 cm Strafor Köpük Kutu Et ve Balık Kolisi 20 Kg

Strafor köpük kutu et ve balık kolisi, ürünlerinizin bir süre boyunca olduğu gibi bozulmadan saklanması amacıyla kullanılır.Dış Ölçüler: 55 x 42 x 29 cm (Boy x En x Yükseklik).İç Ölçüler: 51 x 37 x 24 cm  (Boy x En x Yükseklik).Not: Strafor köpü..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Buzdolabı Kolisi fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Buzdolabı Kolisi kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Buzdolabı Kolisi içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Buzdolabı Kolisi ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Buzdolabı Kolisi kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Buzdolabı Kolisi ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.