Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Kısa Streç

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Streç Naylon Film 17 Micron 10 cm
KDV HARİÇ99,00 TL

AYRINTILAR
Streç Naylon Film 17 Micron 10 cm

17 Micron 10 cm streç naylon film ürünleri sıcak, soğuk, yağış,toz ve kir gibi harici etkenlerden korur. Dış yüzeyi parlak ve kaygan olan ürün, toz ya da kir tutmaz. Paletlerin birbirine yapışmasına mani olur. Şeffaf, hafif ve ekonomik olup her türlü..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Kısa Streç fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Kısa Streç kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Kısa Streç içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Kısa Streç ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Kısa Streç kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Kısa Streç ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.