Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Hasır İp

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Hasır Hediye Paket Bağlama İpi 100m
KDV HARİÇ39,00 TL

AYRINTILAR
Hasır Hediye Paket Bağlama İpi 100m

Hasır hediye paket bağlama ipi ile hediyelerinizi şık bir şekilde paketleyebilir veya fotoğraflarınızı asmak için kullanabilirsiniz.​Yaklaşık 100 metre uzunluğundadır.Hasır ip, hediye paketleme ipi, hediye paketi ipi, paket ipi, paket bağlama ipi, ha..

Hasır Hediye Paket Bağlama İpi Jüt 550m
KDV HARİÇ300,00 TL

AYRINTILAR
Hasır Hediye Paket Bağlama İpi Jüt 550m

Hasır hediye paket bağlama ipi ile hediyelerinizi şık bir şekilde paketleyebilir veya fotoğraflarınızı asmak için kullanabilirsiniz.​Yaklaşık 550 metre uzunluğundadır.Hasır ip, hediye paketleme ipi, hediye paketi ipi, paket ipi, paket bağlama ipi, ha..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Hasır İp fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Hasır İp kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Hasır İp içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Hasır İp ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Hasır İp kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Hasır İp ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.