Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Koli Kutu Al Kargo Bedava

Ayakkabı Kutusu İstanbul

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Şeffaf Babet Ayakkabı Kutusu 5 li
240,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Şeffaf Babet Ayakkabı Kutusu 5 li

Şeffaf babet kutusu, küçük babet tarzı ayakkabıları saklamak amacıyla kullanılır. Şeffaf plastik kutuda, kokunun engellenmesi için havalandırma delikleri bulunmaktadır. Çok amaçlı olarak da kullanılabilir.Diğer şeffaf ayakkabı kutusu fiyatları hakkın..

Şeffaf Kısa Bot Kutusu 5 li
450,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Şeffaf Kısa Bot Kutusu 5 li

Şeffaf kısa bot kutusu, erkek ve kadın ayakkabısı veya kısa bot saklamak amacıyla kullanılır. Plastik kutuda kokunun engellenmesi için havalandırma delikleri bulunmaktadır. Çok amaçlı olarak da kullanılabilir.Diğer şeffaf ayakkabı kutusu fiyatları ha..

Şeffaf Ayakkabı Kutusu Erkek 5 li
720,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Şeffaf Ayakkabı Kutusu Erkek 5 li

Erkek ayakkabılarına uygun şeffaf ayakkabı kutusu 39-47 numara arasındaki ayakkabılara uygundur. Kokuyu engellemek için havalandırma delikleri vardır. Çok amaçlı kullanıma da uygundur.Diğer şeffaf ayakkabı kutusu fiyatları hakkında bilgi alabilir, te..

Şeffaf Ayakkabı Kutusu Kadın 5 li
525,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Şeffaf Ayakkabı Kutusu Kadın 5 li

Bayan ayakkabılarına uygun şeffaf ayakkabı kutusu 36-41 numara arasındaki ayakkabılara uygundur. Kokuyu engellemek için havalandırma delikleri vardır. Çok amaçlı kullanıma da uygundur.Diğer şeffaf ayakkabı kutusu fiyatları hakkında bilgi alabilir, te..

Şeffaf Uzun Çizme Kutusu 5 li
1.190,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Şeffaf Uzun Çizme Kutusu 5 li

Şeffaf uzun çizme kutusu,  uzun çizme saklamak amacıyla kullanılır. Şeffaf plastik kutuda, kokunun engellenmesi için havalandırma delikleri bulunmaktadır. Çok amaçlı olarak da kullanılabilir.Diğer şeffaf ayakkabı kutusu fiyatları hakkında b..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Ayakkabı Kutusu İstanbul fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Ayakkabı Kutusu İstanbul kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Ayakkabı Kutusu İstanbul içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Ayakkabı Kutusu İstanbul ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Ayakkabı Kutusu İstanbul kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Ayakkabı Kutusu İstanbul ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.