Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

23 Mikron Streç

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Streç Naylon Film 23 Mikron 50 cm
KDV HARİÇ520,00 TL

AYRINTILAR
Streç Naylon Film 23 Mikron 50 cm

23 mikron palet streç birçok paketleme ve kolay ambalajlama alanında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Polietilen hammaddeden elde edilen ve kullanım alanına göre değişik ebat ve kalınlıklarda üretilen bir endüstriyel üründür. Ambalaj..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun 23 Mikron Streç fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. 23 Mikron Streç kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • 23 Mikron Streç içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • 23 Mikron Streç ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki 23 Mikron Streç kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi 23 Mikron Streç ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.