Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Koli Kutu Al Kargo Bedava

17 Mikron Streç

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Streç Naylon Film 17 Mikron 50 cm
450,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Streç Naylon Film 17 Mikron 50 cm

17 mikron palet streç, birçok paketleme ve kolay ambalajlama alanında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Polietilen hammaddeden elde edilen ve kullanım alanına göre değişik ebat ve kalınlıklarda üretilen bir endüstriyel üründür. Ambala..

Streç Naylon Film 17 Micron 10 cm
99,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Streç Naylon Film 17 Micron 10 cm

17 Micron 10 cm streç naylon film ürünleri sıcak, soğuk, yağış,toz ve kir gibi harici etkenlerden korur. Dış yüzeyi parlak ve kaygan olan ürün, toz ya da kir tutmaz. Paletlerin birbirine yapışmasına mani olur. Şeffaf, hafif ve ekonomik olup her türlü..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun 17 Mikron Streç fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. 17 Mikron Streç kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • 17 Mikron Streç içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • 17 Mikron Streç ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki 17 Mikron Streç kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi 17 Mikron Streç ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.