Karton Koli Kutu ve Ambalaj Malzemeleri Hızlı Teslimat
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Oluklu Karton Fiyatları

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Oluklu Karton Ondüla 120 cmx30 m
KDV HARİÇ610,00 TL

AYRINTILAR
Oluklu Karton Ondüla 120 cmx30 m

Ondüla oluklu karton, çeşitli boyut, renk, şekil ve kullanım amaçları olmakla birlikte; inşaat, dekorasyon ve tadilat alanında yer granit, mermer ve parkelerinin üzerine serilerek çizilme, kirlenme ve hasara karşı koruma amaçlı kullanılmaktadır.Ondül..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Oluklu Karton Fiyatları fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Oluklu Karton Fiyatları kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Oluklu Karton Fiyatları içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Oluklu Karton Fiyatları ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Oluklu Karton Fiyatları kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Oluklu Karton Fiyatları ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.