Karton Koli Kutu ve Ambalaj Malzemeleri Hızlı Teslimat
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Polietilen Köşebent İstanbul

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Polietilen Köşe Koruyucu Küçük Boy
KDV HARİÇ1,90 TL

AYRINTILAR
Polietilen Köşe Koruyucu Küçük Boy

Özel olarak imal edilen küçük boy polietilen köşe koruyucular masif, cam, elektronik eşya köşe ve kenar koruma ürünü olarak kullanılır.% 100 geri dönüşümlü çevre dostu bir üründür.Yapısında ozon tabakasını inceltici gazlar CFC ve HCFC içermemektedir...

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Polietilen Köşebent İstanbul fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Polietilen Köşebent İstanbul kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Polietilen Köşebent İstanbul içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Polietilen Köşebent İstanbul ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Polietilen Köşebent İstanbul kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Polietilen Köşebent İstanbul ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.