Karton Koli Kutu ve Ambalaj Malzemeleri Hızlı Teslimat
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Polietilen Köşe Koruyucu

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Polietilen L Köşe Koruyucu Büyük Boy
KDV HARİÇ9,50 TL

AYRINTILAR
Polietilen L Köşe Koruyucu Büyük Boy

Özel olarak imal edilen büyük boy L tipi polietilen köşe koruyucular masif, cam, elektronik eşya köşe ve kenar koruma ürünü olarak kullanılır.% 100 geri dönüşümlü çevre dostu bir üründür.Yapısında ozon tabakasını inceltici gazlar CFC ve HCFC içermeme..

Polietilen L Köşe Koruyucu Küçük Boy
KDV HARİÇ7,50 TL

AYRINTILAR
Polietilen L Köşe Koruyucu Küçük Boy

Özel olarak imal edilen L tipi küçük boy polietilen köşe koruyucular masif, cam, elektronik eşya köşe ve kenar koruma ürünü olarak kullanılır.% 100 geri dönüşümlü çevre dostu bir üründür.Yapısında ozon tabakasını inceltici gazlar CFC ve HCFC içermeme..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Polietilen Köşe Koruyucu fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Polietilen Köşe Koruyucu kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Polietilen Köşe Koruyucu içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Polietilen Köşe Koruyucu ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Polietilen Köşe Koruyucu kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Polietilen Köşe Koruyucu ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.