Karton Koli Kutu ve Ambalaj Malzemeleri Hızlı Teslimat
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Plastik Köşe Takozu

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Plastik Köşe Koruyucu Büyük 250 Adet
KDV HARİÇ315,00 TL

AYRINTILAR
Plastik Köşe Koruyucu Büyük 250 Adet

42 mm x 42 mm x 56 mm plastik köşe koruyucu, çelik ve plastik çemberlemede koruyucu olarak kullanılmakta olup, üründe çemberin gerdirilmesinden dolayı oluşacak hasarı engellemektedir.Ürün Özellikleri :Ebat : 42 mm x 42 mm x 56 mm.Çember Kanalı Genişl..

Plastik Köşe Koruyucu Küçük 1000 Adet
KDV HARİÇ550,00 TL

AYRINTILAR
Plastik Köşe Koruyucu Küçük 1000 Adet

30 mm x 30 mm x 34 mm plastik köşe koruyucu, çelik ve plastik çemberlemede koruyucu olarak kullanılmakta olup, üründe çemberin gerdirilmesinden dolayı oluşacak hasarı engellemektedir.Ürün Özellikleri :Ebat : 30 mm x 30 mm x 34 mm.Çember Kanalı G..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Plastik Köşe Takozu fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Plastik Köşe Takozu kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Plastik Köşe Takozu içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Plastik Köşe Takozu ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Plastik Köşe Takozu kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Plastik Köşe Takozu ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.