Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Koli Kutu Al Kargo Bedava

E Dalga Oluklu Mukavva

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
43x37x11 cm Hazır Kraft Kutu
44,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
43x37x11 cm Hazır Kraft Kutu

43 x 37 x 11 cm BİBOX hazır kraft kutu, E Dalga mukavvadan oluşmaktadır. BİBOX® karton kutu ürünümüz hazır kutu olup, üzerindeki piliyaj çizgilerinden katlayarak  bant kullanmaya gerek olmadan (Kilitli kutu özelliğinden dolayı) kullanıma ha..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun E Dalga Oluklu Mukavva fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. E Dalga Oluklu Mukavva kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • E Dalga Oluklu Mukavva içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • E Dalga Oluklu Mukavva ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki E Dalga Oluklu Mukavva kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi E Dalga Oluklu Mukavva ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.