Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Koli Kutu Al Kargo Bedava

Kitap Kutusu Satan Yerler

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
22x14,5x3,5 cm Hazır Kraft Kitap Kutusu
5,50 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
22x14,5x3,5 cm Hazır Kraft Kitap Kutusu

22 x 14,5 x 3,5 cm BİBOX hazır kitap kutusu, E Dalga mukavvadan oluşmaktadır. BİBOX® karton kutu ürünümüz hazır kutu olup, üzerindeki piliyaj çizgilerinden katlayarak  bant kullanmaya gerek olmadan (Kilitli kutu özelliğinden dolayı) kullanı..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Kitap Kutusu Satan Yerler fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Kitap Kutusu Satan Yerler kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Kitap Kutusu Satan Yerler içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Kitap Kutusu Satan Yerler ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Kitap Kutusu Satan Yerler kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Kitap Kutusu Satan Yerler ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.