Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

41*33*31cm Arşiv Kutusu

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
41x33x31 cm Klasör Arşiv Kutusu
KDV HARİÇ95,00 TL

AYRINTILAR
41x33x31 cm Klasör Arşiv Kutusu

41 x 33 x 31 cm BİBOX® klasör arşiv kutusu, hazır kutu olup, üzerindeki piliyaj çizgilerinden katlayarak  bant kullanmaya gerek olmadan (Kilitli kutu özelliğinden dolayı) kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. BİBOX® arşiv kutusunu, ..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun 41*33*31cm Arşiv Kutusu fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. 41*33*31cm Arşiv Kutusu kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • 41*33*31cm Arşiv Kutusu içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • 41*33*31cm Arşiv Kutusu ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki 41*33*31cm Arşiv Kutusu kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi 41*33*31cm Arşiv Kutusu ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.