Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Koli Kutu Al Kargo Bedava

Evrak Amaçlı Kutu

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
27x10x34 cm Plastik Evrak Arşiv Kutusu
90,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
27x10x34 cm Plastik Evrak Arşiv Kutusu

27 x 10 x 34 cm evrak ve arşiv saklama için kullanabileceğiniz BİBOX plastik kutu, açık hava ve atmosferik şartlardan etkilenmez. Plastik kutumuz su ile temas edebilir hatta deterjanla yıkanabilir. BİBOX® plastik kutu, evrak arşiv saklama kutus..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Evrak Amaçlı Kutu fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Evrak Amaçlı Kutu kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Evrak Amaçlı Kutu içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Evrak Amaçlı Kutu ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Evrak Amaçlı Kutu kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Evrak Amaçlı Kutu ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.