Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Koli Kutu Al Kargo Bedava

Damat Çeyizi

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
60x40x40 cm Çift Oluklu Damat Çeyiz Kolisi
125,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
60x40x40 cm Çift Oluklu Damat Çeyiz Kolisi

60 x 40 x 40 cm BİBOX® çift oluklu damat çeyizi için karton koli, BC dalga mukavvadan oluşmaktadır. BİBOX® karton koli ürünümüzü, alt veya üst kapaklarından koli bandı ile bantlayarak kullanıma hazır hale getirilebilirsiniz. BİBOX® karton koli,..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Damat Çeyizi fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Damat Çeyizi kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Damat Çeyizi içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Damat Çeyizi ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Damat Çeyizi kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Damat Çeyizi ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.