Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Dikkat Kırılır Etiketi

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Dikkat Kırılır Etiketi 7x8 cm 500 adet
KDV HARİÇ290,00 TL

AYRINTILAR
Dikkat Kırılır Etiketi 7x8 cm 500 adet

Üzerinde Dikkat Kırılır baskılı, 7 cm x 8 cm boyutundaki etiket, hassas ürünlerin ambalajı üzerine yapıştırılarak taşınma esnasında paketin zarar görmesini engellemek amacıyla kullanılmaktadır.Etiket Özellikleri :Ölçü: 70 mm x 80 mm.Üzerind..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Dikkat Kırılır Etiketi fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Dikkat Kırılır Etiketi kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Dikkat Kırılır Etiketi içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Dikkat Kırılır Etiketi ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Dikkat Kırılır Etiketi kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Dikkat Kırılır Etiketi ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.