Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Koli Kutu Al Kargo Bedava

Bez Hurç

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
50x35x25 cm Sandık Tipi Bez Hurç
63,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
50x35x25 cm Sandık Tipi Bez Hurç

50x35x25 cm bez hurç yorgan, yastık, nevresim, çarşaf, kıyafet vb ürünlerin saklanması veya taşınması için kullanılır.Anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir.Uzun Ömürlüdür.30 derecede makinede yıkanabilir.Ürünlerinizin sararmasına ve rutubet almasına eng..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Bez Hurç fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Bez Hurç kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Bez Hurç içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Bez Hurç ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Bez Hurç kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Bez Hurç ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.