Karton Koli Kutu ve Ambalaj Malzemeleri Hızlı Teslimat
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Balonlu Naylon Satın Al

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Naylon 150 cm x 10 m
KDV HARİÇ390,00 TL

AYRINTILAR
Balonlu Naylon 150 cm x 10 m

150 cm x 10 m balonlu naylon, iki adet polietilen veya polipropilen film tabakasının arasına balonlu bir ara kat oluşturarak lamine edilen bir ambalaj malzemesidir. Böylelikle sarıldığı ürünlerin etrafında hava yastığı vazifesi görerek ürünlerin..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Balonlu Naylon Satın Al fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Balonlu Naylon Satın Al kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Balonlu Naylon Satın Al içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Balonlu Naylon Satın Al ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Balonlu Naylon Satın Al kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Balonlu Naylon Satın Al ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.