Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Havalı Poşet

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Naylon 100 cm x 50 m
KDV HARİÇ665,00 TL

AYRINTILAR
Balonlu Naylon 100 cm x 50 m

10 cm x 50 m balonlu naylon, iki adet polietilen veya polipropilen film tabakasının arasına balonlu bir ara kat oluşturarak lamine edilen bir ambalaj malzemesidir. Böylelikle sarıldığı ürünlerin etrafında hava yastığı vazifesi görerek ürünlerini..

Balonlu Naylon 150 cm x 50 m
KDV HARİÇ995,00 TL

AYRINTILAR
Balonlu Naylon 150 cm x 50 m

150 cm x 50 m balonlu naylon, iki adet polietilen veya polipropilen film tabakasının arasına balonlu bir ara kat oluşturarak lamine edilen bir ambalaj malzemesidir. Böylelikle sarıldığı ürünlerin etrafında hava yastığı vazifesi görerek ürünlerin..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Havalı Poşet fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Havalı Poşet kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Havalı Poşet içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Havalı Poşet ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Havalı Poşet kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Havalı Poşet ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.