Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Büyük Hava Kabarcıklı Ambalaj Naylonu

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Naylon Büyük Balonlu 150 cm
KDV HARİÇ4.500,00 TL

AYRINTILAR
Balonlu Naylon Büyük Balonlu 150 cm

Büyük balonlu naylon, geniş hacimli ürünlerin sarılmasında, korunmasında ve yastıklanmasında kullanılan bu ürünümüz balon yüksekliğinin fazla olması ve üçüncü katından dolayı mükemmel bir koruma sağlar.Ürün Özellikleri :Büyük balonlu ambalaj naylonu...

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Büyük Hava Kabarcıklı Ambalaj Naylonu fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Büyük Hava Kabarcıklı Ambalaj Naylonu kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Büyük Hava Kabarcıklı Ambalaj Naylonu içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Büyük Hava Kabarcıklı Ambalaj Naylonu ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Büyük Hava Kabarcıklı Ambalaj Naylonu kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Büyük Hava Kabarcıklı Ambalaj Naylonu ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.