Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Koli Kutu Al Kargo Bedava

Büyük Balonlu Naylon

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Naylon Büyük Balonlu 150 cm
4.500,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Balonlu Naylon Büyük Balonlu 150 cm

Büyük balonlu naylon, geniş hacimli ürünlerin sarılmasında, korunmasında ve yastıklanmasında kullanılan bu ürünümüz balon yüksekliğinin fazla olması ve üçüncü katından dolayı mükemmel bir koruma sağlar.Ürün Özellikleri :Büyük balonlu ambalaj naylonu...

Balonlu Naylon Kraft Kağıtlı 150 cm
4.500,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Balonlu Naylon Kraft Kağıtlı 150 cm

Kraft kağıtlı balonlu naylon, balonlu ambalaj naylonu'nun koruyuculuğunu arttırmak ve daha mukavemetli olmasını sağlamak için baonlu naylon üzerine kraft kağıt yapıştırılarak ede edilir.Geniş hacimli ürünlerin sarılması, korunması ve yastıklanması iç..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Büyük Balonlu Naylon fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Büyük Balonlu Naylon kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Büyük Balonlu Naylon içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Büyük Balonlu Naylon ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Büyük Balonlu Naylon kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Büyük Balonlu Naylon ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.