Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Koli Kutu Al Kargo Bedava

Kraft Kağıtlı Balonlu Naylon

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Naylon Kraft Kağıtlı 150 cm
4.500,00 TL KDV HARİÇ

AYRINTILAR
Balonlu Naylon Kraft Kağıtlı 150 cm

Kraft kağıtlı balonlu naylon, balonlu ambalaj naylonu'nun koruyuculuğunu arttırmak ve daha mukavemetli olmasını sağlamak için baonlu naylon üzerine kraft kağıt yapıştırılarak ede edilir.Geniş hacimli ürünlerin sarılması, korunması ve yastıklanması iç..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Kraft Kağıtlı Balonlu Naylon fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Kraft Kağıtlı Balonlu Naylon kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Kraft Kağıtlı Balonlu Naylon içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Kraft Kağıtlı Balonlu Naylon ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Kraft Kağıtlı Balonlu Naylon kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Kraft Kağıtlı Balonlu Naylon ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.