Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Kağıtlı Balonlu Naylon

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Naylon Kraft Kağıtlı 150 cm
KDV HARİÇ4.500,00 TL

AYRINTILAR
Balonlu Naylon Kraft Kağıtlı 150 cm

Kraft kağıtlı balonlu naylon, balonlu ambalaj naylonu'nun koruyuculuğunu arttırmak ve daha mukavemetli olmasını sağlamak için baonlu naylon üzerine kraft kağıt yapıştırılarak ede edilir.Geniş hacimli ürünlerin sarılması, korunması ve yastıklanması iç..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Kağıtlı Balonlu Naylon fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Kağıtlı Balonlu Naylon kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Kağıtlı Balonlu Naylon içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Kağıtlı Balonlu Naylon ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Kağıtlı Balonlu Naylon kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Kağıtlı Balonlu Naylon ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.