Karton Koli Kutu ve Ambalaj Malzemeleri Hızlı Teslimat
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Pıtpıt Torba

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Torba Bantlı 20x20 + 5 cm
KDV HARİÇ5,50 TL

AYRINTILAR
Balonlu Torba Bantlı 20x20 + 5 cm

20 cm x 20 cm balonlu naylon torba, taşınma esnasında kırılma riski taşıyan eşyalarınızı taşımanız için özel olarak imal edilmiş torba şeklinde balonlu ambalaj naylonudur. Cam ve porselen tabak, bardak, elektronik devre, CD vs malzemeleri koruma..

Balonlu Torba Bantlı 30x30 + 5 cm
KDV HARİÇ9,00 TL

AYRINTILAR
Balonlu Torba Bantlı 30x30 + 5 cm

30 cm x 30 cm balonlu naylon torba, taşınma esnasında kırılma riski taşıyan eşyalarınızı taşımanız için özel olarak imal edilmiş torba şeklinde balonlu ambalaj naylonudur. Cam ve porselen tabak, bardak, elektronik devre, CD vs malzemeleri koruma..

Balonlu Torba Bantlı 40x40 + 5 cm
KDV HARİÇ14,50 TL

AYRINTILAR
Balonlu Torba Bantlı 40x40 + 5 cm

40 cm x 40 cm balonlu naylon torba, taşınma esnasında kırılma riski taşıyan eşyalarınızı taşımanız için özel olarak imal edilmiş torba şeklinde balonlu ambalaj naylonudur. Cam ve porselen tabak, bardak, elektronik devre, CD vs malzemeleri koruma..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Pıtpıt Torba fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Pıtpıt Torba kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Pıtpıt Torba içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Pıtpıt Torba ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Pıtpıt Torba kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Pıtpıt Torba ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.