Koli Kutu Ambalaj Malzemeleri Ekonomik Fiyatlar Burada
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

Çıtçıtlı Evrak Zarfı

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Zarf 30x40 cm 2. Kalite
KDV HARİÇ35,00 TL

AYRINTILAR
Balonlu Zarf 30x40 cm 2. Kalite

30 x 40 cm hava kabarcıklı balonlu zarf ile, kıymetli gönderileriniz gideceği yere kadar onlarca hava baloncuğu arasında, düşmeye, darbeye, ezilmeye, kırılmaya karşı güvenle seyahat edecektir. Ayrıca suya dayanıklı zarflarımız ürünlerinizi ve de..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun Çıtçıtlı Evrak Zarfı fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. Çıtçıtlı Evrak Zarfı kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • Çıtçıtlı Evrak Zarfı içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • Çıtçıtlı Evrak Zarfı ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki Çıtçıtlı Evrak Zarfı kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi Çıtçıtlı Evrak Zarfı ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.