Karton Koli Kutu ve Ambalaj Malzemeleri Hızlı Teslimat
  • info@kolikutu.net
0
Karton Koli Kutu Ucuz Fiyatlar

24*32 Havalı Ambalaj Zarfı

  • Gösterim Tercihleri
    Sadece stokta olanları göster:
Balonlu Zarf 24x32 cm 2. Kalite
KDV HARİÇ22,50 TL

AYRINTILAR
Balonlu Zarf 24x32 cm 2. Kalite

24 x 32 cm hava kabarcıklı balonlu zarf ile, kıymetli gönderileriniz gideceği yere kadar onlarca hava baloncuğu arasında, düşmeye, darbeye, ezilmeye, kırılmaya karşı güvenle seyahat edecektir. Ayrıca suya dayanıklı zarflarımız ürünlerinizi ve de..

Karton Koli ve Kutu ihtiyaçlarınızı tedarik edebileceğiniz firmamızdan, en uygun 24*32 Havalı Ambalaj Zarfı fiyatları ile alım yaparak ambalaj malzemesi taleplerinize çözüm bulabilirsiniz. 24*32 Havalı Ambalaj Zarfı kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz miktarda ürün satın alabilirsiniz.

  • 24*32 Havalı Ambalaj Zarfı içindeki ürün çeşitlerinden veya diğer kategorilerden alacağınız ürünlerin, asgari tutar üzerindeki alımlarda adrese teslim KARGO BEDAVA fırsatından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz buradan sipariş verip, depomuzdan da alım yapabilirsiniz.
  • 24*32 Havalı Ambalaj Zarfı ve satışını yaptığımız diğer tüm koli, kutu ürünleri dikkatli bir şekilde ambalaj yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.
  • Hızlı teslimat kolikutu.net'de.

Koli ve kutu ve diğer ambalaj malzemelerinin bulunduğu bu sitemizdeki 24*32 Havalı Ambalaj Zarfı kategorisinden satın alabileceğiniz ürünlere ait özellik ve fiyat bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Koli kutu almak için adres aramayın! KoiKutu.net'de ihtiyacınız olan tüm ambalaj malzemeleri var. İhtiyaçlarınıza uygun özel ölçü için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi 24*32 Havalı Ambalaj Zarfı ürünlerinden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.